ASonic Ultrasonic cleaners

ultraheli puhastamineArst, hambaarst, tätoveerija

Arst, hambaarst, tätoveerija

Arsti või hambaarsti juurde minnes märkame alati nende tööriistade puhtust, sest hügieen ja puhtus on tervishoius väga tähtsad.

Sama puudutab tätoveerijaid ja keha augustajaid. Igaüks neist peab hoolitsema, et kogu nende varustus saaks enne ja pärast kasutamist puhastatud ja desinfitseeritud.

Ultrahelipuhasti on siin väga käepärane abiline. Enamikul ultrahelipuhastitest on temperatuuri ja aja seadmise võimalus, eriti kui tegemist on professionaalseks kasutuseks mõeldud mudelitega. Professionaalsetel mudelitel on tavaliselt võimalik seada kõrgemat temperatuuri ja pikemat aega ning neil on ka automaatne väljalülitus.

Protsess

Kui esemed on pandud ultrahelipuhastisse ja kõrgel temperatuuril pikema aja vältel puhastatud, on nad enamasti juba ja desinfitseeritud ja bakterivabad.

Sõltuvalt ultrahelipuhasti suurusest saab selles korraga puhastada üsna paljusid esemeid ning ise samal ajal midagi muud teha.

Enamikul arsti- ja hambaarsti- ning tätoveerimis- ja augustusriistadest on väikesed ligipääsmatud kohad, mida on peaaegu võimatu puhastada. Appi tuleb ultrahelipuhasti. Tänu väiksusele jõuavad kavitatsioonimullid puhastatavate esemete väikseimatesse ja varjatuimatessegi õõnsustesse.

Puhastuskontsentraat

Kontsentraat AS-ENZ on spetsiaalselt loodud valgujääkide lõhustamiseks ning kuivanud vere ja muude orgaaniliste ainete kõrvaldamiseks. Jõulise mõjuga toimeaine on mõeldud tundlike esemete puhastamiseks. See ei tekita korrosiooni, selle saab täielikult maha loputada ja see on biolagunev – ei põhjusta keskkonna- ega terviseriske.

Kõikidel meie ultrahelipuhastite PRO mudelitel on taimer, mille tööaeg on kuni 99 minutit, automaatne väljalülitus ja temperatuuri seadmine kuni 80 °C. Valige paljude suuruste seast endale sobivaim!

Tätoveerijad ja meditsiinitöötajad kasutavad sageli:

Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. rohkem informatsiooni

Sellel veebilehel on küpsiste seadeks tehtud „Luba küpsised”, nii et teil on parim kasutuskogemus. Võite jätkata veebilehe kasutamist ilma oma küpsiste seadeid muutmata või klõpsata küpsistega nõustumiseks nuppu "Nõustu". Lisateavet selle veebilehe küpsiste kasutamise ja nende blokeerimise kohta leiate meie privaatsuspoliitikast.

Close