ASonic Ultrasonic cleaners

ultraheli puhastamineAuto- ja mootorsõidukiosad

Auto- ja mootorsõidukiosad

Kui midagi on väga raske või suisa võimatu puhastada, ei taha me sellest isegi mõelda.

Ultrahelipuhasti puhastab auto- ja mootorrattaosad suurema vaevata!

Auto- ja mootoriosade puhastamisel on üks põhiprobleeme, kuidas vabaneda õlidest ja määretest. Teine ​​häda on raskesti ligipääsetavad kohad. Ultrahelipuhasti kasutamisel ei ole need enam teie mured. Pange vaid puhastust vajav kraam korviga puhastisse, lülitage puhasti sisse ja laske tal oma töö ära teha.

Puhastusprotsess on palju kiirem, kui vee temperatuur on umbes 50–60 Celsiuse kraadi. Kui valate paaki külma vett, võiksite küttekeha koos kavitatsiooniga natukeseks ajaks sisse lülitada ja alles siis lisada puhastatavad esemed.

Ükskõik kui määrdunud on esemed või kui peidus on nende saasteained – ultrahelipuhasti saab ikkagi kätte kogu mustuse. Kõikidel meie ultrahelipuhastite PRO mudelitel on taimer tööajaga kuni 99 minutit, automaatne väljalülitus ja temperatuuri seadmine kuni 80 °C.

Sõltuvalt korraga puhastatavate esemete hulgast ja nende suurusest saate valida endale vajaliku suurusega ultrahelipuhasti.

Kavitatsioon teeb puhastamisel suurema osa tööst, kuid meil on ka spetsiaalsed puhastuslahendused. Need annavad ultrahelipuhastis kasutamisel veel kiirema ja parema tulemuse.

Puhastuskontsentraadid

Õli ja määrdeid on raske eemaldada. Te ei saa neist lahti ka mitu korda puhastades. AS-CARB on messingist, alumiiniumist ja tundlikest materjalidest karburaatorite ning mootoriosade spetsiaalne puhastuskontsentraat, mis saab jagu süsinikust, määretest, õlidest ja muustki mustusest.

Ostetakse sageli auto- ja mootorrattaosade puhastamiseks

Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. rohkem informatsiooni

Sellel veebilehel on küpsiste seadeks tehtud „Luba küpsised”, nii et teil on parim kasutuskogemus. Võite jätkata veebilehe kasutamist ilma oma küpsiste seadeid muutmata või klõpsata küpsistega nõustumiseks nuppu "Nõustu". Lisateavet selle veebilehe küpsiste kasutamise ja nende blokeerimise kohta leiate meie privaatsuspoliitikast.

Close