ASonic Ultrasonic cleaners

ultraheli puhastamineHambaarstiriistade puhastamine
dental

Hambaarstiriistade puhastamine

Ultrahelipuhasti on hambakliinikus üks lihtsamaid vahendeid, millega korduvkasutatavatelt instrumentidelt mustus maha võtta.

Ultrahelienergia tekitab ultrahelipuhastis miljardeid miniatuurseid mulle, mis lõhkedes eraldavad oma suure jõuga esemete pinnalt sinna kogunenud mustuse. Kavitatsiooniprotsessis tekkinud mullid tungivad ka kõige pisematesse piludesse ja õõnsustesse. Võib öelda, et nad kaevandavad mustust. See käib hulga tõhusamalt kui käsitsi kraapimine. Käsipuhastus nõuab pealegi puhastajaid, kes seda tööd teeksid.

Alles pärast põhjalikku ultrahelipuhastust saab teha desinfitseerimise ja steriliseerimise. See järjekord on oluline, sest steriliseeritud esemed võivad ultrahelivannis saastuda. Puhasti võib sisaldada verd, kudesid või muid puhastusjääke.

Hambaarstiriistade puhastuse näide

Hambakliinikutele sobivad hästi väiksemad ultrahelipuhastid, näiteks meie kaubamärgiga ASonic HOME 2500. Neid kasutatakse instrumentide (nõelte, peeglite, labade, puuride jms), hambakroonide ja proteeside puhastamiseks. See ultrahelipuhasti mudel on hea ka tsemendi, täidise või hermeetiku eemaldamiseks. Instrumente võib pärast nende kasutamist hoida antiseptikumis või ensüümilahuses, et vältida saaste kuivamist. See lihtsustab hilisemat puhastust tunduvalt.

Kasutage orgaanilise mustuse eemaldamiseks ultraheli-puhastuskontsentraati. Kuigi võib tunduda, et desinfitseerimislahus oleks õige valik, ei ole see tegelikult nii. Desinfitseerimislahus võib muuta näiteks valgud raskemini eemaldatavaks. Kasutage hoopis ultrahelipuhasti jaoks sobiva kontsentraadi lahust (see tuleb valmistada vastavalt pakendil olevatele juhistele). Pange puhastatavad instrumendid korviga paaki, nii et kõik oleks täielikult lahuses. Puhastusaega (tavaliselt 7–10 minutit, olenevalt instrumentide hulgast) ja temperatuuri saab seada juhtpaneelilt.

Kui puhastustsükkel on läbi, loputage instrumente veega, et eemaldada puhastusvedeliku jäägid. Jätkake desinfitseerimise ja steriliseerimisega. Ultrahelipuhastis kasutatavat lahust tuleb vähemalt kord päevas vahetada ning paak tuleb enne järgmist kasutust puhastada ja kuivatada. Järgige ultrahelipuhasti ja kontsentraatide tootja kasutusjuhiseid.

Kliinikud, kus on ultrahelipuhasti, on tootlikumad ja tõhusamad, sest nende töötajad ei raiska aega käsitsi küürimisele!

Vaadake meie täielikku pakkumist – Ultrahelipuhastid

Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. rohkem informatsiooni

Sellel veebilehel on küpsiste seadeks tehtud „Luba küpsised”, nii et teil on parim kasutuskogemus. Võite jätkata veebilehe kasutamist ilma oma küpsiste seadeid muutmata või klõpsata küpsistega nõustumiseks nuppu "Nõustu". Lisateavet selle veebilehe küpsiste kasutamise ja nende blokeerimise kohta leiate meie privaatsuspoliitikast.

Close