ASonic Ultrasonic cleaners

ultraheli puhastamineKuidas see töötab

Kuidas see töötab

Ultrahelipuhastus võib tunduda keeruline või olla mõne meelest isegi liialt teaduslik puhastusviis. Aga see on tegelikult üsna lihtne.

Ultrahelipuhastus on kiire ja tõhus puhastuviis, mis kasutab ultrahelienergiat. Täiendavate puhastuskontsentraatide abil saab sellega puhtaks väiksemadki poorid.

Ultrahelilained tungivad saastesse ja kangutavad selle eseme pinnalt lahti. See puhastusviis on üks kõige uuemaid ja tõhusamaid ning sobib mitmesugust tüüpi esemetele. Ultrahelipuhastus põhineb kavitatsiooniefektil.

Kavitatsioon

Kavitatsioon on mikromullide kiire moodustumise ja hajumise protsess vedelas keskkonnas. See toimub, kui ultrahelilained läbivad vedelikku. Ultraheli (kõrgsageduslik heli, kõige enam kasutatav vahemikus 28–100 kHz) tekitab vaheldumisi kõrge ja madala rõhu laineid, mis tekitavad pisikesi mulle (õõnsusi). Need on madalrõhu faasis mikroskoopilised. Nad kasvavad, kuni nad kõrgrõhu faasis kokku surutakse. Siis nad lõhkevad.

Vedelikus olevad molekulid põrkuvad, vabastades tohutu hulga energiat. Objekti pinnale suunatud tohutu energiavoog tõstab kiiresti sealset temperatuuri. Mullidel on tõesti tohutu sihipärane energia, mis vabastab saaste, tõstes selle puhastatavate esemete pinnalt üles.

Kavitatsiooniprotsess on ultrahelipuhastuse alus.

Ultrahelilainete emissioon vedeliku kaudu põhjustab kavitatsiooni – mikroskoopiliste mullide moodustumist vedelikus. Kui need mullid löövad vastu mingit pinda, nad lõhkevad, vabastades energia, mis eraldab pinnalt saastekihi. Väikesed mullid suudavad tungida piludesse, avadesse, pooridesse, perforatsioonidesse ja lainetesse, mida käsitsi puhastada on raske või suisa võimatu. Kavitatsioon eemaldab tolmu, mustuse, õli, pigmendi, rooste, rasva, vetikad, seened, bakterid, lubja, tahma, vaha jne. Ultrahelipuhastis võib puhastada mitmesuguseid materjale: metalle, plaste, klaasi, keraamikat ja kummi. Et saada optimaalset puhastustulemust, soovitame kasutada destilleeritud vee ja spetsiaalselt valmistatud ultraheli-puhastuskontsentraatide lahust.

Ultrahelipuhastit on äärmiselt lihtne kasutada.

Put items for cleaning in supplied basket. Carefully place the basket with items in ultrasonic cleaner. Fill the tank with distilled water or cleaning concentrate solution. Submerge all items in cleaning solution. Set the desired cleaning temperature and activate the tank heater. When liquid in tank reaches the set temperature, the heater will turn off. Set ultrasound timer in accordance with requirements of the cleaning process, depending on the type and degree of soiling on the cleaning item. Once cleaning is complete, wait for liquid to cool down and then carefully remove basket with items. Rinse items with clean water. Drain soiled cleaning liquid from ultrasonic cleaner. Use a soft cloth to wipe the tank.

Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. rohkem informatsiooni

Sellel veebilehel on küpsiste seadeks tehtud „Luba küpsised”, nii et teil on parim kasutuskogemus. Võite jätkata veebilehe kasutamist ilma oma küpsiste seadeid muutmata või klõpsata küpsistega nõustumiseks nuppu "Nõustu". Lisateavet selle veebilehe küpsiste kasutamise ja nende blokeerimise kohta leiate meie privaatsuspoliitikast.

Close