ASonic Ultrasonic cleaners

Tervislik elu

Kõik tahavad olla terved ning elada puhtas ja turvalises keskkonnas. Mida me sageli ei mõista või pigem unustame, on see, et meie ülesanne on luua selline keskkond.

Inimkond on kogu ajaloo vältel ihaldanud muutusi ja tehnoloogilist arengut, kuigi vahel ei hooli me sealjuures tähtsaimast – oma planeedist, oma keskkonnast. Loomulikult aga kaasneb tehnoloogia täiustumisega palju positiivset.

Üks neist on ultrahelipuhasti.

Ultrahelipuhastus on üks keskkonnasõbralikumaid puhastusviise. Ultrahelipuhasti on samm edasi, sest see:

  • vähendab puhastuskontsentraatide kasutamist, tänu millele pääseb keskkonda reostama vähem toksilisi kemikaale
  • kasutab vähem vett kui tavalised puhastusmeetodid
  • säästab energiat (võrreldes teiste puhastusmasinatega)
  • protsessiga ei kaasne heitmeid, mistõttu see on keskkonnasõbralik ja kasutajale ohutu

Et ultrahelipuhastus on ohutu ja keskkonnasõbralik, saab seda kasutada ka teie kodus, muretsemata enda ning laste ja lemmikloomade tervise pärast.

Väiksemad ultrahelipuhasti mudelid sobivad suurepäraselt koduste esemete puhastamiseks. Neil on sageli palju rohkem baktereid kui arvate. Laste mänguasjad, prillid ja võtmed on vaid mõned neist asjadest, mida iga päev kasutatakse, kuid mida ei puhastata piisavalt sageli. Kas olete mõelnud, kui palju raskesti ligipääsetavaid kohti on teie lapse lemmikmänguasjal või teie korteri võtmetel, mida ei ole üldse puhastatud?

Kõik need kohad peidavad endas baktereid ja mikroobe, mida me ei näe. Seetõttu tundub, nagu neid ei olekski olemas. Võite panna esemed ultrahelipuhastisse ja lasta neil veidi (kaheksa minutit) puhastuda. Kuni te lapsega mängite või tassikest teed rüüpate, on kogu mustus koos varjatud eoste ja saasteainetega kadunud.

Nii ongi. Keskkonnasõbralik, ohutu, hõlpsasti kasutatav, kiire ja tõhus. Unelmate puhasti!

Meie väikseimal kodukasutuslikul ultrahelipuhastil on mahtu 0,65 ja suurimal 2,5 liitrit.

Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. rohkem informatsiooni

Sellel veebilehel on küpsiste seadeks tehtud „Luba küpsised”, nii et teil on parim kasutuskogemus. Võite jätkata veebilehe kasutamist ilma oma küpsiste seadeid muutmata või klõpsata küpsistega nõustumiseks nuppu "Nõustu". Lisateavet selle veebilehe küpsiste kasutamise ja nende blokeerimise kohta leiate meie privaatsuspoliitikast.

Close