ASonic Ultrasonic cleaners

Industry

Tööstus

Tööstuses ja tootmises on osade ja tööriistade puhastamine vähemasti niisama oluline ja ehk olulisemgi kui muudes valdkondades. Tööstuses, tootmises ja restaureerimisel kasutatavaid tööriistu ja seadmeid võib aga olla väga raske, vahel isegi ohtlik puhastada.

Saed, lõiketerad ja muud sarnased tööriistad vajavad puhastamisel eriti hoolikat ümberkäimist. Selleks kulub palju aega, pealegi on ükshaaval nokitsemine on eriti tüütu. Kena oleks, kui korraga saaks nagu võluväel puhtaks kohe suure hulga!

Teistelgi tööriistadel on samuti peidetud, raskesti ligipääsetavaid kohti, kuhu settivad mustus ja saasteained. Varjatud õõnsustesse jäänud õli, rasv ja muu mustus ei pruugi silma hakatagi, kuid see on olemas ja seda koguneb juurde. Lõpuks võib see teie seadmeid kahjustada ja nende tööle halvasti mõjuda või need isegi suisa ohtlikuks muuta.

Puhastamine

Sõltuvalt sellest, milliseid seadmeid kasutatakse, võib nende ebapuhtus jätta jälje ka nendega valmistatavatele toodetele. See omakorda võib mõjutada kogu teie äritegevust.

Kui puhastate tööriistu ja seadmeid ultrahelipuhastis, ei pea te muretsema. Ultrahelipuhasti eemaldab kõik peidetud õli- ja määrdejäägid ning teeb teie tööriistad ohutuks ja kasutusmugavaks. Kui saed või lõiketerad on puhastis, ei teki tööohutuslikke ohtusid. Suuremat hulka tööriistu korraga puhastades säästate aega.

Pakume tööstuslikuks puhastamiseks laia puhastivalikut. Neid on eri suurusega (30–300 liitrit). Ultraheli sagedus 28 kHz tagab põhjaliku puhastuse.

Meie PRO tööstusmudelitel on 2–2,5 mm paksused roostevabast terasest (SUS 304) seintega paagid, mis kindlustavad ultrahelipuhastite pika eluea. Õmblusteta paak ja korpus hoiavad ära vee lekke.

Tööstuslike ultrahelipuhastite elektroonika, muundurite ja kütteplaatide puhul on silmas peetud optimaalset tööd ja süsteemi kasutuslihtsust.

Meie tööstusvalik:

Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. rohkem informatsiooni

Sellel veebilehel on küpsiste seadeks tehtud „Luba küpsised”, nii et teil on parim kasutuskogemus. Võite jätkata veebilehe kasutamist ilma oma küpsiste seadeid muutmata või klõpsata küpsistega nõustumiseks nuppu "Nõustu". Lisateavet selle veebilehe küpsiste kasutamise ja nende blokeerimise kohta leiate meie privaatsuspoliitikast.

Close